facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Зниклого співробітника ОБСЄ у Донецьку відпустили — офіційно

Раніше у поліцію звернулася дружина, яка розповіла, що з 4 червня вона втратила зв’язок зі своїм чоловіком

1x
Прослухати
--:--
--:--

Про це йдеться у повідомленні місії СММ ОБСЄ в Україні.

Раніше CММ ‪‎ОБСЄ‬ підтвердила, що один із місцевих співробітників місії в Луганській області не повернувся з відпустки 7 червня, як було заплановано. Поліція була поінформована.

У поліцію звернулася дружина, яка розповіла, що з 4 червня вона втратила зв’язок зі своїм чоловіком.

За її словами, він виїхав з Кадіївки (колишній Стаханов) на автобусі в Донецьку область з метою забрати належний йому автомобіль Suzuki, на якому планував повернутися додому.

Бойові дії на сході України продовжують забирати та руйнувати життя місцевого цивільного населення. Про це заступник Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Олександр Хуг заявив на брифінгу у Києві у середу.

Поділитися

Може бути цікаво

Сили безпілотних систем показали, як уразили електропідстанцію у тимчасово окупованому Криму

Сили безпілотних систем показали, як уразили електропідстанцію у тимчасово окупованому Криму

3 хв тому
Відерштанд. Супротив. Історія єврейських погромів

Відерштанд. Супротив. Історія єврейських погромів

20 хв тому
ДСНСники закликали батьків посилити контроль за дітьми під час відпочинку на воді

ДСНСники закликали батьків посилити контроль за дітьми під час відпочинку на воді

47 хв тому
США розширили санкції проти Куби

США розширили санкції проти Куби

1 год тому