facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

У Донецьку вчать стріляти дівчат і юнаків від 14 до 17 років — Тимчук

Таким чином ватажки бойовиків прагнуть вирішити проблему гострого браку підготовлених «кадрів»

1x
Прослухати
--:--
--:--

Керівництво «ДНР» намагається вирішити проблему гострого браку підготовлених «кадрів» в підрозділах «1-го АК ДНР» (ОК «Донецьк»), про це повідомляє у зведенні нардеп Дмитро Тимчук на свой сторінці в соцмережі. 

“У зв’язку з цим керівництво «ДОСААФ ДНР» вводить «загальнореспубліканських програму» зі стрілецької підготовки молоді (дівчата і юнаки віком від 14 до 17 років). Програма включає теоретичну підготовку, вивчення ТТХ вогнепальної зброї, практичне навчання навичкам стрільби”, — повідомляє він.

Раніше “Громадське радіо” передавало, що луганські школярі стріляли з бойового АК-47 у таборі Міноборони РФ — нижче відео про це.

Поділитися

Може бути цікаво

Колишнього командира 103 бригади ТрО підозрюють у безпідставних бойових виплатах 79 мільйонів гривень

Колишнього командира 103 бригади ТрО підозрюють у безпідставних бойових виплатах 79 мільйонів гривень

33 хв тому
Патрульна поліція Києва отримала нового керівника: попереднього звільнили після теракту в Голосіївському районі

Патрульна поліція Києва отримала нового керівника: попереднього звільнили після теракту в Голосіївському районі

1 год тому
Точність північнокорейських балістичних ракет суттєво зросла

Точність північнокорейських балістичних ракет суттєво зросла

1 год тому
За зачиненими дверима окупації: чому ми все менше говоримо про мільйони українців у пастці ворога?

За зачиненими дверима окупації: чому ми все менше говоримо про мільйони українців у пастці ворога?

1 год тому