facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Нацгвардію і поліцію переведуть на посилений режим

На площах під час святкування Дня Незалежності встановлять рамки металодетекторів

1x
Прослухати
--:--
--:--

Гвардію і поліцію з понеділка, 22 серпня переведуть на посилений варіант несення служби у зв’язку зі святкуванням Дня Незалежності країни.

“Не турбуйтеся, якщо раптом поліцейські створюють деякі обмеження. Краще терпляче поставитися до кількох хвилинах незручностей, у вигляді перевірок, але відчувати себе в безпеці”, – підкреслив Арсен Аваков.

З 22 серпня 2016 року всі підрозділи перейдуть на посилений варіант несення служби, на період святкування Дня Незалежності України. Правоохоронне відомство готове до забезпечення правопорядку. Наприклад, в Києві охорону громадського порядку здійснять 5 тисяч поліцейських, бійців Нацгвардії і підрозділів спеціального призначення, повідомила прес-служба МВС.

Поділитися

Може бути цікаво

Московський НПЗ після українських атак зупинив роботу, на ремонт потрібно пів року

Московський НПЗ після українських атак зупинив роботу, на ремонт потрібно пів року

26 хв тому
Росіяни скинули КАБ на Запоріжжя, серед поранених троє дітейц (ФОТО)

Росіяни скинули КАБ на Запоріжжя, серед поранених троє дітейц (ФОТО)

46 хв тому
Мене завжди більше цікавлять соціокультурні взаємини людей, аніж те, як вони одне одного вбивали, — Йоханан Петровський-Штерн 

Мене завжди більше цікавлять соціокультурні взаємини людей, аніж те, як вони одне одного вбивали, — Йоханан Петровський-Штерн 

1 год тому
Чотирьох українських моряків, яких захопили в Ормузькій протоці, звільнили

Чотирьох українських моряків, яких захопили в Ормузькій протоці, звільнили

1 год тому