
Дніпро: дитина, яка отримала опіки від вибуху самогонного апарату, в реанімації
Маленька дитина, який отримав вчора опіки в Дніпрі в результаті вибуху в будинку самогонного апарату, все ще знаходиться в реанімації
kremen.todayПро це під час прес-конференції повідомила прес-секретар ГУНП в Дніпропетровській області Анна Старчевська.
“Бабуся повідомила, що чоловік поставив на вогонь бідон з брагою, щоб собі зробити, мабуть, оковиту, підключив самогонний апарат і після розгерметизації вказаного бідону стався вибух і вже горіння парів цього самогону призвело до опіків і самого чоловіка, і дитинки”, – розповіла Старчевська.
В результаті вибуху дитина отримала 25% опіків, дитині немає і двох років – стверджують в поліції. За їхніми даними, батьки дитини, не потрапляли раніше в поле зору правоохоронців. В даний момент вирішується питання про порушення кримінальної провадження за статтею “необережне тяжке або середньої тяжкості тілесне ушкодження”.
Може бути цікаво


Удар по демінерах норвезької організації на Херсонщині: кількість загиблих зросла до двох

Скандал довкола полку «Скеля»: ми поспілкувалися з його представником і авторкою розслідування. І ось що дізнались
