facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

В Києві військовий випадково вистрелив в себе

В Києві на території військової частини Нацгвардії боєць випадково підстрелив сам себе

1x
Прослухати
--:--
--:--

Про деталі Громадському радіо розповів керівник прес-служби Нацгвардії Вадим Голуб.

“Сьогодні один з військовослужбовців батальйону оперативного призначення військової частини 3066 в результаті необережного поводження зі зброєю отримав вогнепальне поранення черевної порожнини. Пораненому надана медична допомога. На даний момент його здоров’ю нічого не загрожує і про цю ситуацію проінформована військова прокуратура Київського гарнізону”, – сказав Голуб.

В той час один з бійців частини на правах анонімності розповів Громадському радіо, що постраждалий вистрілив у себе випадково, бо забув, що його зброя заряджена.

Нагадаємо, в Житомирській області в результаті вибуху гранати на полігоні загинув радіотелефоніст.

Поділитися

Може бути цікаво

Європу накриє сильна спека: що буде з погодою в Україні

Європу накриє сильна спека: що буде з погодою в Україні

9 год тому
ДСНС: За минулий тиждень через нещасні випадки на водоймах України загинули 14 людей, зокрема одна дитина

ДСНС: За минулий тиждень через нещасні випадки на водоймах України загинули 14 людей, зокрема одна дитина

10 год тому
Померла хорватська письменниця Славенка Дракуліч

Померла хорватська письменниця Славенка Дракуліч

10 год тому
Окупанти вдарили безпілотником по АЗС у Запоріжжі: є поранені

Окупанти вдарили безпілотником по АЗС у Запоріжжі: є поранені

11 год тому