![У Росії прорвало греблю, у зоні підтоплення є люди — ЗМІ](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2024%2F07%2Fdanube-river-7522608_1280-450x290.webp&w=1366&q=75)
Киянин опублікував у мережі листування племінниці із «Синім китом» — фото
Киянин Володимир Підгорний опублікував у соцмережі Facebook листування своєї племінниці у месенджері Viber із так званим «Синім китом», що вже декілька місяців наводить жах на батьків
![Киянин опублікував у мережі листування племінниці із «Синім китом» — фото](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2017%2F03%2F4b933564245a1f1f4722745dd60af12e0ff00703_900.jpg&w=1366&q=75)
Володимир розповів, що його десятирічна племінниця отримала повідомлення із пропозицією виконати завдання», де «завершенням гри є смерть».
«Друзі, це просто жесть. Сьогодні ці повідомлення прийшли на телефон моєї десятирічної племінниці, яка як вихована дівчинка відразу показала їх батькові. Ми почали листування. Подзвонили в поліцію, і тут почалося все найцікавіше. Нам зателефонували з кіберполіції, приїхав наряд з трьох чоловік, взяли скріни, склали протоколи. Хлопці виявилися великі молодці, і сказали що в Києві дуже багато випадків суїциду, і спроб до нього!!! Просто будьте уважні і бережіть себе і своїх малюків! #Стережиськита #будьтеобережні», — написав чоловік.
Нагадаємо, так звані «групи смерті» у соцмережах отримали розголос через дитячі суїциди. Учасникам груп на кшталт «Синій кит», «Кити пливуть вгору», «Море китів», «Тихий дім» пропонують «зіграти у гру», завдання якої включають вирізання на шкірі кита, фотографування порізів та інше. «Виграшем» у цих листуваннях вважається смерть.
Розголосу ці страшні «ігри» почали набирати після кількох випадків самогубства у Росії. Пізніше відповідні випадки були зафіксовані й в Україні. Наразі батьки та психологи б’ють на сполох. Про подібні листування рекомендують одразу повідомляти у поліцію, попередньо зафіксувавши .