facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

У чернівецькій школі отруїлися 55 дітей

Усі учні, які захворіли, напередодні відвідували групу продовженого дня і обідали в школі

1x
Прослухати
--:--
--:--

У Чернівцях 55 школярів отруїлися після харчування у загально-освітній школі. Про це інформують на сайті Чернівецької міськради.

«Усі учні, які захворіли, вчора відвідували групу продовженого дня і обідали в школі», – сказано у повідомленні.

Управління освіти та адміністрація школи повідомили відповідні служби про інцидент для призначення санітарно-епідеміологічного розслідування.

Із 55 учнів, які станом на 26 жовтня відсутні у школі через хворобу, одна дитина перебуває на стаціонарному лікуванні, решта – лікуються амбулаторно.

Поділитися

Може бути цікаво

Європу накриє сильна спека: що буде з погодою в Україні

Європу накриє сильна спека: що буде з погодою в Україні

9 год тому
ДСНС: За минулий тиждень через нещасні випадки на водоймах України загинули 14 людей, зокрема одна дитина

ДСНС: За минулий тиждень через нещасні випадки на водоймах України загинули 14 людей, зокрема одна дитина

10 год тому
Померла хорватська письменниця Славенка Дракуліч

Померла хорватська письменниця Славенка Дракуліч

10 год тому
Окупанти вдарили безпілотником по АЗС у Запоріжжі: є поранені

Окупанти вдарили безпілотником по АЗС у Запоріжжі: є поранені

11 год тому