Українець здобув «бронзу» на турнірі «Гран-прі» з дзюдо у Будапешті

Перший день турніру у Будапешті приніс українській команді одну медаль

--:--
--:--
Орієнтовний час читання: 1 хв

У перший день турніру «Гран-прі» з дзюдо у Будапешті киянин Богдан Ядов виборов бронзову медаль  у вазі до 66 кілограмів. Про це повідомляє Федерація дзюдо України.

Українець переміг Яріна Менагеда з Ізраїлю достроково: сутичка тривала менше трьох хвилин.

На початку шляху до п’єдесталу Богдан виграв у двох Себастьянів – Переса з Чилі, котрий 2018 року має дві бронзових призи “Panamerican Open”, й Сейдля з Німеччини, який у лютому був третім на турнірі “Grand Slam” у Парижі.

Потім українець у додатковий час (“голден скор”) здолав Торніке Нагліашвілі (“золото” і “срібло” Кубків Європи-2018). Але згодом поступився майбутньому переможцю змагань у столиці Угорщини Кензо Тагаві з Японії. У “втішному” двобої за вихід до малого фіналу Ядов був сильнішим за ірландця Натана Бернса.

Це – перша медаль дзюдоїста на змаганнях такого рангу, до цього були нагороди на чемпіонаті Європи-2015 серед юніорів («срібло»), Кубку Європи серед юніорів (дві мбронзи») і Кубках Європи серед дорослих («золото» і «бронза»).

Інші українці, які виступали в п’ятницю, до залікової сімки не пробилися.