facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

В Одесі пограбували та поранили двох інкасаторів

1x
Прослухати
--:--
--:--

В Одесі ввечері 28 вересня напали на двох інкасаторів. Зловмисники вкрали 3 мільйони гривень та стріляли в інкасаторів.

Про це повідомляє прес-служба поліції Одещини.

Розбійний напад скоїли під час інкасації грошей на працівників приватної фірми, яка обслуговує пункти обміну валют.

Одного інкасатора поранили у ногу, іншого у стегно. Постраждалих госпіталізували.

Нападники вкрали понад три мільйони гривень та втекли на машині.

На місці події працює слідчо-оперативна група, працівники кінологічної служби на чолі з керівниками поліції та прокуратури.

В Одесі ввели план «Сирена».

Нагадаємо, у Приморському районі Одеси зранку 21 вересня невідомі напали на автомобіль приватної фірми, що обслуговує термінали поповнення мобільного зв’язку. Двох інкасаторів поранили. Поліція затримала підозрюваних.

Поділитися

Може бути цікаво

Російський дрон атакував чоловіка у Центральному районі Херсона

Російський дрон атакував чоловіка у Центральному районі Херсона

19 хв тому
До тисячоліття заснування Києво-Печерської лаври оновлять десятки пам’яток культури, музейних колекцій та споруд — президент підписав указ

До тисячоліття заснування Києво-Печерської лаври оновлять десятки пам’яток культури, музейних колекцій та споруд — президент підписав указ

34 хв тому
Удар по Запоріжжю: одна людина загинула, ще 14 поранені — МВС

Удар по Запоріжжю: одна людина загинула, ще 14 поранені — МВС

1 год тому
«Там, де Ленін впав»: Зеленський анонсував встановлення пам’ятника Мазепі в Києві

«Там, де Ленін впав»: Зеленський анонсував встановлення пам’ятника Мазепі в Києві

1 год тому