facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Міністру енергетики Насалику оголосили підозру

1x
Прослухати
--:--
--:--

Детективи Національного антикорупційного бюро оголосили підозру міністру енергетики Ігорю Насалику.

Про це повідомили у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі.

Ідеться про недостовірну інформацію про майно в електронній декларації.

«Розслідуванням встановлено, що у 2014 році підозрюваний отримав у позику 1,249 млн доларів США від фізичної особи. Проте в порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції», чиновник не відобразив вказану інформацію у щорічних деклараціях», — зазначається у повідомленні САП.

Насалику загрожує штраф, або позбавленням волі на строк до двох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Поділитися

Може бути цікаво

СБУ: Ексзаступника секретаря РНБО та його спільників викрили на незаконному привласненні понад 21 га у Києві

СБУ: Ексзаступника секретаря РНБО та його спільників викрили на незаконному привласненні понад 21 га у Києві

14 хв тому
Уряд додатково спрямував 220 млн грн на потреби Сил оборони — Свириденко

Уряд додатково спрямував 220 млн грн на потреби Сил оборони — Свириденко

42 хв тому
НБУ вимагає відсторонити гендиректора «Укрпошти». Смілянський відреагував

НБУ вимагає відсторонити гендиректора «Укрпошти». Смілянський відреагував

1 год тому
В Україні через спеку запроваджують сезонні обмеження руху для вантажівок

В Україні через спеку запроваджують сезонні обмеження руху для вантажівок

2 год тому