facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

У Великій Британії вводять в обіг монету на честь Brexit

1x
Прослухати
--:--
--:--

Міністерство фінансів Великобританії 26 січня вперше представило монету вартістю у 50 пенсів, присвячену виходу країни з ЄС, що планується 31 січня. Монета буде введена в обіг у день Brexit початковим тиражем у 3 млн примірників.

На реверсі монети розміщено гасло «Мир, процвітання і дружба з усіма країнами», а внизу вказана дата виходу з ЄС. На аверсі зображений профіль королеви Великобританії Єлизавети II.

Протягом 2020 року будуть викарбувані ще 7 млн ​​таких монет.

Нагадаємо, 29 січня Європарламент збереться для ратифікації угоди, що стане останнім кроком у процедурі виходу Британії з ЄС.

Поділитися

Може бути цікаво

У тимчасово окупованому Криму загострилася паливна криза: на дорогах майже немає автомобілів,— Барієв

У тимчасово окупованому Криму загострилася паливна криза: на дорогах майже немає автомобілів,— Барієв

11 хв тому
У Німеччині через масштабний IT-збій зупинилося залізничне сполучення

У Німеччині через масштабний IT-збій зупинилося залізничне сполучення

43 хв тому
У частині тимчасово окупованого Криму фіксують перебої зі світлом після серії вибухів, — Барієв

У частині тимчасово окупованого Криму фіксують перебої зі світлом після серії вибухів, — Барієв

55 хв тому
На Херсонщині внаслідок ворожих атак загинула людина, ще семеро – поранено

На Херсонщині внаслідок ворожих атак загинула людина, ще семеро – поранено

1 год тому