facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Депутати «Голосу» пішли з засідання парламенту

1x
Прослухати
--:--
--:--

Депутати фракції «Голос» покинули засідання Верховної Ради. Про таке рішення оголосила депутатка від фракції Олександра Устінова.

Про це повідомляє кореспондент Громадського Радіо.

У промові Устінова розкритикувала кандидатів, яких пропонує прем’єр-міністр Денис Шмигаль на посади міністрів. Зокрема, вона наголосила, що Ілля Ємець очолював міністерство охорони здоров‘я за часів Януковича, а Марина Лазебна була керівницею Державної служби зайнятості. За даними Устінової, Вадим Гутцайт має бізнес у Росії, а його бізнес-партнери – офіцери російської армії.

Раніше прем’єр-міністр Денис Шмигаль представив у Верховній Раді запропонований склад уряду.

Верховна Рада 4 березня підтримала відставку Олексія Гончарука з посади прем’єр-міністра. Також депутати проголосували за призначення головою уряду Дениса Шмигаля.

Нагадаємо, 3 березня у ЗМІ з’явилася інформація, що 4 березня, на засіданні парламенту планують звільнити декількох міністрів.

Також 3 березня президент України Володимир Зеленський запропонував на посаду прем’єр-міністра затвердити Дениса Шмигаля замість нинішнього Олексія Гончарука.

Поділитися

Може бути цікаво

У Польщі затримали українця, який нібито погрожував президенту Навроцькому

У Польщі затримали українця, який нібито погрожував президенту Навроцькому

8 год тому
Атака на Запоріжжя: кількість поранених зросла до 10, серед них — двоє дітей

Атака на Запоріжжя: кількість поранених зросла до 10, серед них — двоє дітей

9 год тому
Російські дрони двічі вдарили по АЗС у Дергачах, є постраждалі

Російські дрони двічі вдарили по АЗС у Дергачах, є постраждалі

9 год тому
У Лондоні скасували захід через рекордні температури

У Лондоні скасували захід через рекордні температури

10 год тому