facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

«Донецькоблгаз» списував борги великих підприємств на населення — СБУ

1x
Прослухати
--:--
--:--

Топ-менеджмент ПАТ «Донецькоблгаз» привласнював природний газ за рахунок населення.

Про це повідомила пресслужба СБУ.

Співробітники спецслужби встановили, що деякі промислові підприємства Донеччини з 2017 року споживали державний природний газ безкоштовно.

При цьому керівництво ПАТ «Донецькоблгаз» «перекидало» борги за спожиті підприємствами енергоресурси на рахунки жителів області.

Таким чином, сформувалась штучна заборгованість населення за нібито спожитий природний газ у сумі понад 1,7 мільярда гривень. Організатори оборудки розробили та впровадили у виробничій діяльності товариства програмне забезпечення з прихованою функцією ведення подвійної бухгалтерської звітності.

За результатами проведених обшуків у ПАТ «Донецькоблгаз», за місцями проживання фігурантів кримінального провадження правоохоронці виявили і вилучили речі та документи, які підтверджують протиправну діяльність топ-менеджменту товариства.

Теги:

Поділитися

Може бути цікаво

Повітряні сили розповіли, чим росіяни атакували Україну цієї ночі

Повітряні сили розповіли, чим росіяни атакували Україну цієї ночі

21 хв тому
Уночі російські дрони масовано атакували Охтирський район Сумщини: є постраждалі

Уночі російські дрони масовано атакували Охтирський район Сумщини: є постраждалі

47 хв тому
«Захист України — жіноча справа?»: Люба Шипович про жінок у технологіях війни

«Захист України — жіноча справа?»: Люба Шипович про жінок у технологіях війни

1 год тому
ДСНС: У Запоріжжі через нічні авіаудари росіян 9 людей травмовані, з них — 2 дітей

ДСНС: У Запоріжжі через нічні авіаудари росіян 9 людей травмовані, з них — 2 дітей

1 год тому