facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

У ЗСУ на коронавірус хворіють 45 військових

1x
Прослухати
--:--
--:--

За минулу добу зареєстрували один новий випадок захворювання на COVID-19.

Про це повідомляють Медичні сили ЗСУ.

Хворий військовослужбовець з Харківської області лікується вдома під наглядом медичної служби. Стан здоров’я військового задовільний, симптоми захворювання відсутні.

Загалом у Збройних силах України зараз 45 хворих на COVID-19. За період пандемії одужали 30 військових, двоє померли. На ізоляції та самоізоляції — 299 військовослужбовців.

Нагадаємо, станом на 2 травня в Україні 11 411 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. З них 2250 у лікарів, 771 у дітей.

Читайте також: Що робити, якщо ви запідозрили у себе або хворієте на коронавірус

Перші у світі випадки захворювання на пневмонію, викликану новим коронавірусом СOVID-19, почали фіксувати у Китаї із грудня 2019 року.

11 березня 2020 року Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) визнала спалах нового коронавірусу СOVID-19 пандемією.

Коронавірус — рід вірусів, що об’єднує РНК-вмісні плеоморфні віруси середньої величини. Діаметр різних вірусів становить приблизно 80-220 нм. Віруси розмножуються у цитоплазмі інфікованих клітин. В основному, коронавірусами заведено вважати віруси інфекційного бронхіту птахів та інших тварин, але, як відомо, лише сім (включно із новим СOVID-19) заражають людей.

Підписуйтесь на Telegram-канал Громадського радіо

Поділитися

Може бути цікаво

На війні загинув колишній фіксер американського телеканалу ABC

На війні загинув колишній фіксер американського телеканалу ABC

49 хв тому
Політика як німців, так і совєтів, підживалювала взаємну ненависть між українцями та поляками, — історик

Політика як німців, так і совєтів, підживалювала взаємну ненависть між українцями та поляками, — історик

1 год тому
Росіяни завдали удару по Запоріжжю, є постраждалі

Росіяни завдали удару по Запоріжжю, є постраждалі

1 год тому
До 2030 року ШІ може подвоїти споживання електроенергії дата-центрами, — програміст

До 2030 року ШІ може подвоїти споживання електроенергії дата-центрами, — програміст

1 год тому