facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

У столиці відкрили Києво-Печерську лавру

1x
Прослухати
--:--
--:--

Києво-Печерську лавру у столиці знову відкрили для відвідувачів з 25 травня.

Про це повідомляє пресслужба УПЦ (МП) у Facebook.

«З 25 травня зняті обмеження щодо відвідування території Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври», – кажуть в УПЦ (МП).

Повідомляється, що лавра працюватиме відповідно до тих норм, які визначені Кабміном. Зокрема, мова йде про обов’язкове дотримання дистанції між віруючими під час богослужінь.

Нагадаємо, що 13 квітня у Лаврі за добу зафіксували 63 випадки зараження коронавірусом, помер ще один монах, храм закрився на карантин.

Поділитися

Може бути цікаво

У Нідерландах вперше провели евтаназію дитині до 12 років після зміни законодавства

У Нідерландах вперше провели евтаназію дитині до 12 років після зміни законодавства

13 хв тому
Помер 100-річний ветеран УПА Олексій Слижук

Помер 100-річний ветеран УПА Олексій Слижук

19 хв тому
Чому Польща боїться героїв УПА? Інтерв'ю з Володимиром В'ятровичем

Чому Польща боїться героїв УПА? Інтерв'ю з Володимиром В'ятровичем

52 хв тому