facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

На хімзаводі в Ірані стався вибух

1x
Прослухати
--:--
--:--

Щонайменше дев’ять людей постраждали унаслідок вибуху в неділю на заводі з виробництва хімічних речовин в іранській провінції Ісфахан.

Про це повідомляє The New Arab.

Вибух стався на заводі Sepahan Nargostar Chemical Industries о 4:00 ранку за місцевим часом, через «незрозумілі причини, які все ще розслідуються», сказав Мансур Шишефоруш, керівник органу з управління кризовими ситуаціями провінції Ісфахан.

Унаслідок інциденту дев’ять працівників заводу отримали ушкодження та були доправлені до лікарні, додав він.

За його словами, зараз на місці події перебуває кілька слідчих груп, які встановлюють причину вибуху.

Підтримуйте Громадське радіо на Patreon, а також встановлюйте наш додаток:

якщо у вас Android

якщо у вас iOS

Поділитися

Може бути цікаво

Залізничного мосту через Північнокримський канал в Криму більше не існує — ССО (ВІДЕО)

Залізничного мосту через Північнокримський канал в Криму більше не існує — ССО (ВІДЕО)

21 хв тому
Чат-бот для повернення молоді з окупації та РФ: як ним скористатися

Чат-бот для повернення молоді з окупації та РФ: як ним скористатися

48 хв тому
Росіяни ударили по Кривому Рогу, є поранені і загиблі

Росіяни ударили по Кривому Рогу, є поранені і загиблі

55 хв тому
На Одеському пляжі через атаку російського дрона загинула жінка

На Одеському пляжі через атаку російського дрона загинула жінка

1 год тому