Євро-2020: Україна програла Англії із рахунком 0:4

--:--
--:--
Орієнтовний час читання: 1 хв

Збірна Англії з футболу обіграла збірну України з рахунком 0:4 на «Стадіо Олімпіко» в Римі.

Україна припинила участь у чемпіонаті Європи з футболу на стадії чвертьфіналів.

На четвертій хвилині першого тайму англійці відкрили рахунок — гол забив капітан збірної Гаррі Кейн.

На 46-ій хвилині гол забив Гаррі Магвайр, а на 50-ій — Гаррі Кейн, на 63-й хвилина гол забив головою Джордан Гендерсон.

Матч завершився з рахунком 0:4. Для англійської збірної це перші з 1966 року чотири голи за одну гру. Англія в 1/2 чемпіонату зіграє з Данією, яка 3 липня обіграла чехів із рахунком 2:1.