Українець Олександр Гудима взяв «золото» юнацького чемпіонату Європи з маунтинбайку

Українець Олександр Гудима посів перше місце на юнацькому чемпіонаті Європи з маунтинбайку в кроскантрі.

Про це пише Sportarena.

Гудима подолав шість кіл за годину, шість хвилин і 43 секунди. Він випередив найближчого переслідувача, швейцарця Романа Хольцера, на 37 секунд.

Бронзову медаль виграв Олександр Мартінс з Франції, відставши від українця на 54 секунди.

12-15 серпня сербський Нові-Сад приймає чемпіонат Європи з маунтинбайку. Вчора «бронзу» жіночих змагань в елімінаторі виграла українка Ірина Попова.

Маунтинбайк (англ. mountain biking) — вид спорту, їзда на велосипеді бездоріжжям.

Кроскантрі — перегони перетнутою місцевістю зі спусками, затяжними підйомами, швидкісними та технічними ділянками; на трасі як природні, так і штучні перешкоди.