18-та медаль для України на Паралімпіаді: плавець Андрій Трусов взяв «срібло»

--:--
--:--
Орієнтовний час читання: 2 хв

Андрій Трусов приніс для України 18-ту медаль на Паралімпійських іграх у Токіо. Він виграв «срібло» на дистанції 200 метрів комплексним плаванням (клас — S7). Це дев’ята медаль України у плаванні на Паралімпіаді-2020.

Про це повідомляє Суспільне.

Золото здобув Марк Маляр з Ізраїля.

«За підсумками 150 метрів дистанції Трусов йшов першим. Плив український плавець, випереджаючи світовий паралімпійський рекорд, який належав іншому представникові України — Євгенію Богодайку.

Проте втримати «золото» на дебютній для себе Паралімпіаді Трусов не зміг. На фініші він випередив світовий паралімпійський рекорд, але став другим — «золото» здобув Маляр, який став новим володарем рекорду», — пише Суспільне.

Для Трусова Паралімпіада у Токіо стала дебютною. Він — чемпіон світу на дистанції 50 метрів вільним стилем.

Нагадаємо, «золото» на Паралімпіаді у Токіо цьогоріч Україні принесли плавчиня Єлизавета Мерешко та паверліфтерка Мар’яна Шевчук. Мерешко також має срібну медаль. «Срібло» вибороли також Владислав Білий у метанні спису, Артем Манько та Олена Федота за фехтування на візках, плавці Антон Коль, Максим Крипак, Олексій Вірченко, Сергій Кліпперт та плавчиня Катерина Денисенко.

«Бронзу» взяли дзюдоїстки Наталія Ніколайчик та Юлія Іваницька, велосипедист Єгор Дементьєв, плавчиня Анна Гонтар, фехтувальник Євген Бреус та Юлія Павленко — за стрибки в довжину.