![У Росії прорвало греблю, у зоні підтоплення є люди — ЗМІ](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2024%2F07%2Fdanube-river-7522608_1280-450x290.webp&w=1366&q=75)
У підвалі Маріуполя на самоті, від зневоднення померла 6-річна Таня
![У підвалі Маріуполя на самоті, від зневоднення померла 6-річна Таня](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2022%2F03%2F274587455_4604871769640171_8643121746074252678_n.jpg&w=1366&q=75)
Через блокаду Маріуполя російськими окупантами померла 6-річна дитина. Причина смерті – зневоднення, повідомив міський голова Вадим Бойченко.
«Це 6-річна дівчинка Таня. Її тіло дістали з-під завалів. Мати дівчинки теж загинула. Останні хвилини свого життя дівчинка була на самоті, знесилена та потерпала від зневоднення», — написав він.
Російські військові позбавили пів мільйона маріупольців води, світла, тепла та зв’язку. Заблокували усі виїзди та в’їзди до міста. Зараз місто у пастці гуманітарної катастрофи.
Бойченко закликав закрити небо над Україною, адже для цього є відповідні сили.
«Це не поверне нашу Таню, але зможе захистити тисячі дитячих життів в Україні», – сказав мер.
У схожих обставинах і місто Охтирка на Сумщині: російські військові продовжують обстріли міста. Міський голова впевнений: росіяни намагаються добитися гуманітарної катастрофи.
«Щоб наш президент для порятунку мирних мешканців пішов на поступки. Але ми цього не хочемо. Хочемо звільнення всієї країни — і Криму, і Донецька, і Луганська — а не поступок», – каже міський голова міста Павло Кузьменко.
Нагадаємо, гуманітарний коридор із Маріуполя на Запоріжжя, погоджений з Російською Федерацією, знову піддається прицільному обстрілу людей та вантажів.
Читайте також: Без води, з розрядженими телефонами, під постійними артобстрілами: як тримається Маріуполь?
Довкола Маріуполя точаться бої. Радник голови ОП Олексій Арестович повідомив, що 7 березня українські військові контратакували: знищили російську танкову колону.
6 березня Маріуполь отримав статус міста-героя.
Слідкуйте за найоперативнішими оновленнями у Twitter Громадського радіо
Також підписуйтеся на наш Telegram-канал Новини від Громадського радіо
Підтримуйте Громадське радіо на Patreon, а також встановлюйте наш додаток:
якщо у вас Android
якщо у вас iOS