facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

З російського полону звільнили двох голів місцевих рад Херсонщини

1x
Прослухати
--:--
--:--

З російського полону звільнили двох голів місцевих рад окупованої Херсонської області — Голопристанського міського голову Олександра Бабича і Станіславського сільського голову Івана Самойленка.

Про це повідомили в Асоціації міст України.

Бабича російські окупанти викрали 28 березня за патріотичну позицію та віддану роботу в інтересах громади. В умовах окупації він відмовився співпрацювати з окупантами.

Самойленка взяли в полон 24 червня, коли він разом із працівниками-комунальниками їхав на аварійну ділянку для ремонту електричної мережі.

«На жаль, ще 4 міські голови залишаються в полоні, їхня доля невідома», — повідомили в Асоціації.


Слухайте також: «Відчуття тотальної небезпеки виснажує дуже сильно» — громадська діячка про життя в окупованому Херсоні


Нагадаємо, що російські окупанти викрали міського голову Херсона Ігоря Колихаєва.

Підтримуйте Громадське радіо на Patreon, а також встановлюйте наш додаток:

якщо у вас Android

якщо у вас iOS

Поділитися

Може бути цікаво

Софія Київська між війною та реставрацією: як зберігають тисячолітню спадщину України

Софія Київська між війною та реставрацією: як зберігають тисячолітню спадщину України

4 хв тому
ДБР розслідує порушення у Миколаївському ТЦК після перевірки Офісом омбудсмана

ДБР розслідує порушення у Миколаївському ТЦК після перевірки Офісом омбудсмана

6 хв тому
Московський НПЗ після українських атак зупинив роботу, на ремонт потрібно пів року

Московський НПЗ після українських атак зупинив роботу, на ремонт потрібно пів року

26 хв тому
Росіяни скинули КАБ на Запоріжжя, серед поранених троє дітейц (ФОТО)

Росіяни скинули КАБ на Запоріжжя, серед поранених троє дітейц (ФОТО)

46 хв тому