facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

«Нафтогаз» отримав 8,5 млрд грн на імпорт газу

1x
Прослухати
--:--
--:--

Рішення уряду про зменшення базового нормативу сплати дивідендів з 95% до 30% дозволило «Нафтогазу» спрямувати 8.5 мільярдів на імпорт природного газу для  проходження опалювального сезону.

Про це написав голова компанії Юрій Вітренко.

Він додав, що Нафтогаз перерахував до держбюджету ще 1,6 млрд.

«Нафтогаз має ресурс бути донором держбюджету і закумулювати кошти на закупівлю газу на наступну зиму», — заявив Вітренко.


Слухайте також: Як пройде опалювальний сезон 2022-2023 сказати важко, надто багато невідомих — Бойко


Нагадаємо, Уряд доручив передати «Нафтогазу» шість ТЕЦ.

Підтримуйте Громадське радіо на Patreon, а також встановлюйте наш додаток:

якщо у вас Android

якщо у вас iOS

Поділитися

Може бути цікаво

ДСНСники закликали батьків посилити контроль за дітьми під час відпочинку на воді

ДСНСники закликали батьків посилити контроль за дітьми під час відпочинку на воді

30 хв тому
США розширили санкції проти Куби

США розширили санкції проти Куби

1 год тому
За місяць на водоймах України загинула 71 людина, серед них 14 дітей, — ДСНС

За місяць на водоймах України загинула 71 людина, серед них 14 дітей, — ДСНС

1 год тому
У тимчасово окупованому Криму загострилася паливна криза: на дорогах майже немає автомобілів,— Барієв

У тимчасово окупованому Криму загострилася паливна криза: на дорогах майже немає автомобілів,— Барієв

1 год тому