facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Джо Байден одужав від коронавірусу

1x
Прослухати
--:--
--:--

Президент США Джозеф Байден отримав негативний результат на COVID-19. Період його ізоляції у Білому домі завершується.

Про це пише Reuters.

Лікар Кевін ОʼКоннор повідомив, що у Байдена немає підвищеної температури, а симптоми хвороби майже зникли. Однак ще протягом 10 днів президент носитиме маску, перебуваючи поруч з іншими людьми.

Позитивний тест на COVID-19 Джо Байден отримав вранці 21 липня. Хворіючи він мав легкі симптоми, включаючи кашель, біль у горлі та болі у тілі.


Слухайте також: Помилково вважати, що вакцинація не на часі, менш актуально хворіти на COVID-19 у важкий для країни час — епідеміологиня


Джо Байден — 46-й президент США, він очолив країну у січні 2021 року. Байдену 79 років.

Нагадаємо, 19 липня, під час свого візиту до Вашингтона, перша леді України Олена Зеленська зустрілась із першою леді США Джилл Байден, на запрошення якої приїхала до США. На галявині перед Білим домом Зеленську привітали Джилл та Джо Байдени.

Підтримуйте Громадське радіо на Patreon, а також встановлюйте наш додаток:

якщо у вас Android

якщо у вас iOS

Поділитися

Може бути цікаво

Європу накриє сильна спека: що буде з погодою в Україні

Європу накриє сильна спека: що буде з погодою в Україні

ДСНС: За минулий тиждень через нещасні випадки на водоймах України загинули 14 людей, зокрема одна дитина

ДСНС: За минулий тиждень через нещасні випадки на водоймах України загинули 14 людей, зокрема одна дитина

Померла хорватська письменниця Славенка Дракуліч

Померла хорватська письменниця Славенка Дракуліч

Окупанти вдарили безпілотником по АЗС у Запоріжжі: є поранені

Окупанти вдарили безпілотником по АЗС у Запоріжжі: є поранені