facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Енергетики повідомили, де не планують відключень у понеділок

1x
Прослухати
--:--
--:--

У понеділок, 13 лютого, другий день поспіль у Києві, Київській, Одеській та Дніпропетровській областях не планують обмежувати постачання електроенергії.

Про це ввечері 12 лютого повідомила пресслужба ДТЕК.

«На наступний день «Укренерго» не надавав обмежень споживання електроенергії. Це дозволяє завтра не відключати світло у Києві, Київській, Одеській та Дніпропетровській областях», — йдеться у повідомленні.

В компанії наголосили, що у разі перевантаження мереж «можуть бути обмеження згідно зі стабілізаційними графіками».


Читайте також: Росія вже нездатна занурити Україну в блекаут — Рябцев


Нагадаємо, внаслідок зменшення споживання на вихідних та введення в роботу двох блоків АЕС ліміти для областей на неділю, 12 лютого, не доводились.

Водночас виконавчий директор ДТЕК Дмитро Сахарук заявив, що зростання споживання електроенергії через початок робочого тижня призведе до повернення графіків обмеження електропостачання.


Підтримуйте Громадське радіо на Patreon, а також встановлюйте наш додаток:

якщо у вас Android

якщо у вас iOS

Поділитися

Може бути цікаво

СБУ: Ексзаступника секретаря РНБО та його спільників викрили на незаконному привласненні понад 21 га у Києві

СБУ: Ексзаступника секретаря РНБО та його спільників викрили на незаконному привласненні понад 21 га у Києві

46 хв тому
Уряд додатково спрямував 220 млн грн на потреби Сил оборони — Свириденко

Уряд додатково спрямував 220 млн грн на потреби Сил оборони — Свириденко

1 год тому
НБУ вимагає відсторонити гендиректора «Укрпошти». Смілянський відреагував

НБУ вимагає відсторонити гендиректора «Укрпошти». Смілянський відреагував

1 год тому
В Україні через спеку запроваджують сезонні обмеження руху для вантажівок

В Україні через спеку запроваджують сезонні обмеження руху для вантажівок

2 год тому