facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Чи відключатимуть світло у понеділок — відповідь ДТЕК

1x
Прослухати
--:--
--:--

На початку нового робочого тижня збільшиться споживання електроенергії, що призведе до повернення графіків обмеження електропостачання.

Про це в ефірі єдиного телемарафону сказав виконавчий директор ДТЕК Дмитро Сахарук.

Він нагадав, що завдяки зниженню споживання на вихідних, відновленню мереж та введенню у роботу двох енергоблоків АЕС вдалось уникнути відключень в неділю. Однак з початком робочого тижня українцям слід готуватись до застосування графіків обмеження електропостачання, наголосив представник ДТЕК.

За його словами, через російські обстріли «залишається ще багато точок, які не відремонтовані повністю, зокрема Одеса, Київщина Харківщина та Запоріжжя».


Читайте також: Росія вже нездатна занурити Україну в блекаут — Рябцев


Сахарук додав, що крім балансових відключень, тобто обмежень генерації, є ще й мережеві обмеження, через які в низці областей можуть і зараз бути відключення.

Раніше повідомлялося, що російські окупаційні війська з 10 жовтня до кінця січня випустили по енергосистемі України близько 700 крилатих ракет і дронів Shahed-136.


Читайте також: Укренерго на один день зніме ліміти споживання: кого це стосуватиметься


Підтримуйте Громадське радіо на Patreon, а також встановлюйте наш додаток:

якщо у вас Android

якщо у вас iOS

Поділитися

Може бути цікаво

На Херсонщині внаслідок ворожих атак загинула людина, ще семеро – поранено

На Херсонщині внаслідок ворожих атак загинула людина, ще семеро – поранено

36 хв тому
Сенат США зобов'язав Трампа вивести війська із зони конфлікту з Іраном

Сенат США зобов'язав Трампа вивести війська із зони конфлікту з Іраном

1 год тому
На Сумщині минулої доби внаслідок обстрілів поранено четверо людей

На Сумщині минулої доби внаслідок обстрілів поранено четверо людей

1 год тому
У «Резерв+» тимчасово не працюють деякі сервіси

У «Резерв+» тимчасово не працюють деякі сервіси

2 год тому