facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Окупанти вдарили по двох районах Харкова

1x
Прослухати
--:--
--:--

Напередодні пізно ввечері, 16 лютого, російські окупанти завдали ракетного удару по двох районам Харкова.

Про це повідомив міський голова Ігор Терехов.

«Нічні прильоти прийшлися по двох районах Харкова: Київському та Основ’янському. В обох випадках про жертв чи постраждалих інформації не надходило. За даними ДСНС, пошкоджені дві нежитлові будівлі», — написав він у себе в Telegram.

За попередньою інформацією, окупанти завдали удару по Харкову ракетами С-300, уточнив очільник Харківської ОВА Олег Синєгубов.

«Під прицілом окупантів вкотре об’єкти інфраструктури», — додав він.

Як повідомлялося, вночі 10 лютого російські окупаційні війська завдали масованого удару по Запоріжжю та Харкову.


Читайте також: «Стояла в черзі, а над головою — російський винищувач»: історія харків’янки


Підтримуйте Громадське радіо на Patreon, а також встановлюйте наш додаток:

якщо у вас Android

якщо у вас iOS

Поділитися

Може бути цікаво

Влада вперше за роки війни почала системну підготовку до зими заздалегідь,— Харченко

Влада вперше за роки війни почала системну підготовку до зими заздалегідь,— Харченко

22 хв тому
Україна отримає від Світового банку понад 3 млрд доларів

Україна отримає від Світового банку понад 3 млрд доларів

47 хв тому
Масових відключень через дефіцит генерації не очікується, — Харченко

Масових відключень через дефіцит генерації не очікується, — Харченко

57 хв тому
Харченко: Україна краще готова до літніх піків навантаження, ніж торік 

Харченко: Україна краще готова до літніх піків навантаження, ніж торік 

1 год тому