
На Херсонщині тимчасово змінили тривалість комендантської годин
Херсонська область /Ілюстративне фотоЗ 13 по 17 березня включно комендантська година на деокупованій частині Херсонської області триватиме з 17:00 до 06:30.
Відповідне розпорядження підписав начальник Херсонської ОВА Олександр Прокудін, інформує пресслужба обладміністрації.
За його словами, таке рішення повʼязане з проведення в області можливих контрдиверсійних заходів.
«Усім, кому сьогодні потрібно виїхати за межі області, прошу зробити це негайно, а надалі — планувати свій час перебування на території міста та області. Прошу поставитись з розумінням і усією серйозністю до ситуації, яка склалась. Зберігаємо спокій і допомагаємо Силам оборони нищити окупантів», – наголосив Прокудін.
Раніше повідомлялося, що у Херсонській області на один місяць скасовують «сухий закон».
Читайте також: «Вагнерівці» вербують мешканців окупованого Мелітополя для боїв у Бахмуті — мер
Підтримуйте Громадське радіо на Patreon, а також встановлюйте наш додаток:
якщо у вас Android
якщо у вас iOS
Може бути цікаво


Удар по демінерах норвезької організації на Херсонщині: кількість загиблих зросла до двох

Скандал довкола полку «Скеля»: ми поспілкувалися з його представником і авторкою розслідування. І ось що дізнались
