facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

У Херсонській області двоє чоловіків підірвалися на російській міні

1x
Прослухати
--:--
--:--

У Високопільській громаді Херсонської області на російській вибухівці підірвалися двоє цивільних чоловіків.

Про це повідомила пресслужба Херсонської ОВА.

«У полі поблизу села Іванівка двоє чоловіків, 24 та 18 років, натрапили на російську міну. Вона здетонувала, через вибух місцеві жителі дістали тяжкі поранення. Один постраждалий втратив обидві ноги, інший отримав поранення грудної клітини та мінно-вибухові травми. Обох шпиталізували до лікарні у Кривому Розі», — йдеться у повідомленні.

За даними ОВА, протягом тижня це вже пʼятий випадок підриву мирних громадян на російській вибухівці.

«За сім днів міни, залишені росіянами, забрали життя одного жителя Херсонщини, ще п’ятеро – поранені», — додали в адміністрації.

Днями повідомлялося, що на Миколаївщині троє чоловіків загинули внаслідок підриву на російській міні.


Читайте також: Окупанти вночі обстріляли дві громади на Сумщині


Підтримуйте Громадське радіо на Patreon, а також встановлюйте наш додаток:

якщо у вас Android

якщо у вас iOS

Поділитися

Може бути цікаво

На Донеччині внаслідок ворожих атак поранені троє людей

На Донеччині внаслідок ворожих атак поранені троє людей

30 хв тому
Рятувальники ліквідували наслідки нічної атаки РФ на Київ

Рятувальники ліквідували наслідки нічної атаки РФ на Київ

1 год тому
Зеленський повідомив про атаку Сил оборони на НПЗ у Краснодарському та Ярославському регіонах РФ

Зеленський повідомив про атаку Сил оборони на НПЗ у Краснодарському та Ярославському регіонах РФ

1 год тому
ДСНС: Суми знову пережили серію ворожих атак

ДСНС: Суми знову пережили серію ворожих атак

1 год тому