![У Росії прорвало греблю, у зоні підтоплення є люди — ЗМІ](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2024%2F07%2Fdanube-river-7522608_1280-450x290.webp&w=1366&q=75)
![Президентка Молдови прибула до України](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2023%2F03%2Fvaiavpypiavyva-e1680260567736.jpg&w=1366&q=75)
Президентка Молдови Майя Санду прибула до України з нагоди річниці визволення Бучі.
«Сьогодні народ Молдови і я, разом з міжнародною спільнотою, вшановуємо жахливі дні, які пережили бучанці рік тому. Ми захоплюємось тими, хто відбив російську навалу. Ми згадуємо невинних жертв — дітей, жінок, батьків…Сотні загиблих. Багато інших були зґвалтовані, піддавались катуванням, зазнали травм. немає меж безглуздю і брутальності російської навали на Україну…
Того року я була у Бучі та Бородянці, аби бути свідком наслідків російської агресії. Немає слів, які могли б описати вашу трагедію. Брутальна війна продовжується, але ми разом з вами. Ми згадуємо жертв тих жорстоких дій, яких зазнали громадяни України. Демократичні держави мають працювати разом, аби були проведені розслідування і ті, хто скоїв ці жорстокі дії, були покарані. Ні в Україні, ні деінде жорстокість толеруватися не буде», — сказала Майя Санду.
Читайте також: «Росіянин приставив до мого коліна пістолет, і вимагав паролі від соцмереж» — історія полону жителя Бучі
Сьогодні у Бучі, окрім президента Володимира Зеленського, прем’єра Дениса Шмигаля та інших високопоставлених українських чиновників, також перебувають глави урядів Словаччини, Словенії та Хорватії.
Нагадаємо, сьогодні, 31 березня, — річниця звільнення міста-героя Бучі.
Підтримуйте Громадське радіо на Patreon, а також встановлюйте наш додаток:
якщо у вас Android
якщо у вас iOS