
Фото ілюстративне Російські війська із застосуванням авіації завдали чергових ударів по Херсонській області, поранивши мирну жительку та завдавши руйнувань цивільному об’єкту.
Про це Херсонська обласна військова адміністрація повідомила в Telegram.
Так, за даними ОВА, у селі Веселе керованими авіабомбами загарбники зруйнували приміщення сільськогосподарського підприємства.
Унаслідок ворожого обстрілу 64-річна жінка дістала легкі поранення, постраждала отримує медичну допомогу.
Під ударом російської армії опинилося також місто Берислав. Ворог поцілив по території місцевого заводу.
Нагадаємо, що 4 червня російські військові обстріляли з артилерії Золочів Харківської області – внаслідок удару поранення отримали двоє людей.
Підтримуйте Громадське радіо на Patreon, а також встановлюйте наш додаток:
якщо у вас Android
якщо у вас iOS
Може бути цікаво


У Запоріжжі посилюють захист від дронів: встановлюють антидронові сітки, а вікна закривають бронеплівкою

У Запоріжжі заборонено перебувати на пляжах ще з 2022 року, але люди нехтують цією забороною, — речник ОВА
