Окупанти розробили план «евакуації» з Маріуполя — Центр нацспротиву

Окупанти мають план втечі з тимчасово окупованого Маріуполя.

Про це повідомив Центр національного спротиву.

«Як стало відомо нашому підпіллю, окупаційна адміністрація Маріуполя розробила план «евакуації» з міста. Ці плани передбачають вивезення до РФ колаборантів, документації та найбільш цінного майна. Також зазначимо, що в Маріупольському порту прискорюються вантажні операції, зокрема, з вивезення зерна», – йдеться в повідомленні.

Центр національного спротиву наголошує, що навіть у випадку втечі зрадникам України не вдасться уникнути відповідальності. Кожному із них доведеться відповідати за свої вчинки.


Читайте також: У росіян закінчують гроші на утримання окупованого Маріуполя — Андрющенко


Нагадаємо, що раніше радника мера Маріуполя Петро Андрющенко в етері Громадського радіо повідомив, що російські окупанти готуються до битви за Маріуполь, вони збираються повторити руйнування у місті квартал за кварталом при відступі, як було при захопленні.

Підтримуйте Громадське радіо на Patreon, а також встановлюйте наш додаток:

якщо у вас Android

якщо у вас iOS