
Зеленський провів телефону розмову з Ердоганом: про що говорили
Зеленський та Ердоган/Фото ілюстративнеПрезиденти України та Туреччини Володимир Зеленський і Реджеп Тайїп Ердоган провели телефонну розмову, під час якої обговорили війну в Україні та ситуацію на Близькому Сході.
Про це 21 жовтня повідомила пресслужба турецького президента.
Сторони обговорили російсько-українську війну, а також конфлікти між Ізраїлем і Палестиною та гуманітарну кризу в регіоні.
«Заявили про можливість мирного врегулювання регіональних конфліктів, зокрема ізраїльсько-палестинської суперечки, президент Ердоган зазначив, що Туреччина продовжуватиме докладати всіх зусиль для цього», — йдеться у повідомленні.
Оновлено. Президент Зеленський повідомив, що обговорив з турецьким колегою наступний раунд переговорів щодо Формули миру, який відбудеться на Мальті, а також питання продовольчої безпеки.
«Попри зрив Росією Чорноморської зернової ініціативи, Україна залишається відданою своїй життєво важливій ролі гаранта глобальної продовольчої безпеки та забезпечує роботу Чорноморського зернового коридору», — зазначив він.
Нагадаємо, 19 жовтня Зеленський провів телефонну розмову із президентом США Джо Байденом.
Може бути цікаво


ОП: Зеленський обговорив із генеральним секретарем ОЕСР упровадження реформ для швидкого просування до членства в Євросоюзі

«Гарантує тривале перерізання логістики окупантів на цьому напрямку» — аналітик про знищення залізничного мосту через Північнокримський канал
