
Болгарія відправила Україні першу партію бронетранспортерів
Автор
Фото: Getty Images1x
Прослухати
--:--
--:--
Болгарія відправила Україні перших 30 вагонів з бронетранспортерами. Всього у цій партії 100 одиниць техніки.
Про це заявив міністр оборони Болгарії Тодор Тагарєв, повідомляє Novinite.
Як повідомляється, операція з транспортування бронетехніки почалася 29 січня, а перша колона з 30 вагонів відправилася 7 березня.
Загальна вартість пакета військової допомоги перевищила 170 тисяч болгарських левів (понад 94 тисячі доларів).
Коментуючи затримку в постачанні допомоги, Тагарєв наголосив на логістичній складності, додавши, що прискорення відправки було неможливим.
Міністр також наголосив на важливості постійної підтримки України, підкресливши, що Болгарія «залишається пильною у відстеженні ситуації та підтримці готовності до регіональних викликів».
Може бути цікаво


ОП: Зеленський обговорив із генеральним секретарем ОЕСР упровадження реформ для швидкого просування до членства в Євросоюзі
6 год тому

«Гарантує тривале перерізання логістики окупантів на цьому напрямку» — аналітик про знищення залізничного мосту через Північнокримський канал
6 год тому

Публічні закупівлі як частина євроінтеграції: що вже зробила Україна і які зміни ще потрібні
7 год тому