facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Один із блоків Хмельницької АЕС підключили до мережі після ремонту

1x
Прослухати
--:--
--:--

Енергоблок Хмельницької АЕС підключили до мережі після ремонтних робіт.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства енергетики.

«На два тижні раніше запланованого терміну після необхідних ремонтних робіт підключено до енергомережі енергоблок Хмельницької атомної електростанції», – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що наразі у звʼязку із введеними обмеженнями НЕК «Укренерго» енергоблок ХАЕС видає в українську енергосистему 300 МВт/год. Після зняття обмежень блок буде завантажено додатково.

Окрім цього, ввечері 30 березня за командою диспетчера НЕК «Укренерго» застосовувалися аварійні графіки відключення у Донецькій, Дніпропетровській, Сумській, Полтавській областях.

Причина – мережеві обмеження на магістральних лініях оператора системи передачі для недопущення перевантаження перетинів.

Поділитися

Може бути цікаво

На Донеччині внаслідок ворожих атак поранені троє людей

На Донеччині внаслідок ворожих атак поранені троє людей

16 хв тому
Рятувальники ліквідували наслідки нічної атаки РФ на Київ

Рятувальники ліквідували наслідки нічної атаки РФ на Київ

50 хв тому
Зеленський повідомив про атаку Сил оборони на НПЗ у Краснодарському та Ярославському регіонах РФ

Зеленський повідомив про атаку Сил оборони на НПЗ у Краснодарському та Ярославському регіонах РФ

1 год тому
ДСНС: Суми знову пережили серію ворожих атак

ДСНС: Суми знову пережили серію ворожих атак

1 год тому