Росіяни завдають ударів по Харкову

Російські війська завдають ударів по Харкову – у місті чути вибухи.

Про це повідомив голова Харківської ОВА Олег Синєгубов.

Про вибухи в місті також повідомив міський голова Харкова Ігор Терехов.

«У Харкові чутно вибухи! Будьте обережні і за можливості у безпечних місцях!» – написав він.

Нагадаємо, що 4 квітня унаслідок масованої атаки ворожих безпілотників загинули 4 особи. Наразі госпіталізовані 12 людей. Із них троє перебувають у важкому стані, п’ятеро – у середньому.