Фото: facebook.com/kharkovgovernment
Російські війська завдають ударів по Харкову – у місті чути вибухи.
Про це повідомив голова Харківської ОВА Олег Синєгубов.
Про вибухи в місті також повідомив міський голова Харкова Ігор Терехов.
«У Харкові чутно вибухи! Будьте обережні і за можливості у безпечних місцях!» – написав він.
Нагадаємо, що 4 квітня унаслідок масованої атаки ворожих безпілотників загинули 4 особи. Наразі госпіталізовані 12 людей. Із них троє перебувають у важкому стані, п’ятеро – у середньому.