facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Режисер «20 днів у Маріуполі» привіз Оскар в Україну

1x
Прослухати
--:--
--:--

Режисер Мстислав Чернов, чий документальний фільм «20 днів у Маріуполі» приніс Україні премії Оскар 2024, привіз статуетку до Києва. Відтак у столиці відбулася зустріч з усіма творцями стрічки — Черновим, Євгеном Малолєткою та Василисою Степаненко.

Про це пише Суспільне.

Зустріч пройшла у приміщенні Центрального залізничного вокзалу.

Це перша зустріч в Україні із авторами фільму після отримання «Оскарц» у березні 2024 року.

«Коли люди потребують надії, такі моменти як «Оскар» дають сил. Вони дають сил нам, військовим, лікарям, не здаватися»,  — сказав Чернов.

Слухайте також: Історія людей, яких вже немає, буде жити вічно — продюсерка фільму «20 днів у Маріуполі» напередодні «Оскара»

Євген Малолєтка розповів також, що фотографії та відео з оточеного росіянами міста допомогли багатьом людям, які були поза Маріуполем, знайти рідних:

«Люди просили «зніміть нас». Вони не сподівались що щось зміниться, що війська НАТО прийдуть і прорвуть цю блокаду. Для людей важливо знати, що їх чують».

Поділитися

Може бути цікаво

На ТОТ Луганщини окупанти посилили перевірки людей, які не оформили російські паспорти.

На ТОТ Луганщини окупанти посилили перевірки людей, які не оформили російські паспорти.

1 хв тому
Сили ППО за ніч знешкодили три російські ракети «Іскандер-М» і 174 дрони

Сили ППО за ніч знешкодили три російські ракети «Іскандер-М» і 174 дрони

20 хв тому
На Одещині через російську атаку частково знеструмлена Вилківська громада

На Одещині через російську атаку частково знеструмлена Вилківська громада

51 хв тому
У Сумах російський безпілотник влучив у житловий будинок

У Сумах російський безпілотник влучив у житловий будинок

1 год тому