facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Окупанти вбили мешканця села Кізомис на Херсонщині

1x
Прослухати
--:--
--:--

Російські окупаційні війська вдень 29 квітня обстріляли село Кізомис у Білозерській громаді Херсонської області. Внаслідок триманих травм загинув 60-літній місцевий житель.

Про це повідомив голова Херсонської ОДА (ОВА) Олександр Прокудін.

«Окупанти атакували Кізомис. Били по людських оселях. Важкі травми отримав 60-річний місцевий житель»,— поінформував він.

Поранення виявилися смертельними, серце чоловіка зупинилося дорогою до лікарні.

Напередодні, 28 квітня, повідомлялося, що окупанти дроном атакували легковий автомобіль на Херсонщині, постраждали троє чоловіків.


Читайте також: Взяття під контроль острова Нестрига підвищить якість контрдиверсійних заходів — Плетенчук


Поділитися

Може бути цікаво

Український боксер Олександр Усик відмовився від усіх своїх поясів (ВІДЕО)

Український боксер Олександр Усик відмовився від усіх своїх поясів (ВІДЕО)

1 хв тому
Наступним етапом у Криму буде крах банківської системи окупантів?

Наступним етапом у Криму буде крах банківської системи окупантів?

23 хв тому
Росіяни атакували мікроавтобус у Нікополі, щонайменше двоє загиблих, є поранені у важкому стані

Росіяни атакували мікроавтобус у Нікополі, щонайменше двоє загиблих, є поранені у важкому стані

40 хв тому
Стало відомо, скільки військових з Криму вже загинули на війні проти України

Стало відомо, скільки військових з Криму вже загинули на війні проти України

52 хв тому