facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Окупанти вбили двох мирних мешканців Донеччини

1x
Прослухати
--:--
--:--

Двоє мешканців Донеччини загинули та двоє зазнали поранень внаслідок російських обстрілів.

Про це вранці 13 травня повідомила пресслужба Національної поліції.

Протягом доби правоохоронці зафіксували 2 661 удар по території області. Армія окупантів била з авіації, РСЗВ «Смерч», артилерії.

«Ворог атакував 10 населених пунктів. Пошкоджені 29 цивільних об’єктів: 25 житлових будинків, заклад освіти, газопроводи.

Внаслідок ворожого обстрілу загинула людина у селі Діброва. Ще одну цивільну особу російські війська вбили в Іванівці Покровського району», — йдеться у повідомленні.

Також окупанти обстріляли Лиман з РСЗВ «Смерч». Там поранень дістали двоє мирних мешканців; пошкоджені чотири оселі.


Читайте також: На фортифікації у прикордонні Чернігівщини виділили половину необхідної суми — кореспондентка


Поділитися

Може бути цікаво

На Одеському пляжі через атаку російського дрона загинула жінка

На Одеському пляжі через атаку російського дрона загинула жінка

24 хв тому
«Люди, що стоять за легендарними подіями»: інтерв'ю з творцями фільму «Омега»

«Люди, що стоять за легендарними подіями»: інтерв'ю з творцями фільму «Омега»

48 хв тому
Свято Купала свідчить про невмирущість української культури, — етнологиня

Свято Купала свідчить про невмирущість української культури, — етнологиня

56 хв тому
Влада вперше за роки війни почала системну підготовку до зими заздалегідь,— Харченко

Влада вперше за роки війни почала системну підготовку до зими заздалегідь,— Харченко

1 год тому