![У Росії прорвало греблю, у зоні підтоплення є люди — ЗМІ](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2024%2F07%2Fdanube-river-7522608_1280-450x290.webp&w=1366&q=75)
У День морської піхоти на Майдані вийшли на підтримку полонених морських піхотинців
![У День морської піхоти на Майдані вийшли на підтримку полонених морських піхотинців](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2024%2F05%2F24F75994-9C80-4809-81F8-9AD16CC3C168-scaled-e1716454640684.jpeg&w=1366&q=75)
У День морської піхоти на Майдан Незалежності у Києві вийшли на підтримку військовополонених морських піхотинців 36 ОбрМП. Подія почалася з урочистої частини та продовжилася гаслами «Слава Україні» та «Слава морським піхотинцям» із закликами розголосу про воїнів, які досі знаходяться в російському полоні.
Заграв військовий оркестр 93-ї ОМБр «Холодний Яр», розповіла кореспондентка Громадського радіо.
Родини полонених закликали не забувати про тих, хто боровся за нашу свободу в Маріуполі.
Син Наталії Логвинчук Ігор захищав Маріуполь з початку повномасштабного вторгнення.
«Так сталося, що в них не було боєприпасів, їжі. Був наказ здатися в полон 12 квітня 2022 року. Вже 25 місяців, як мій син знаходиться у полоні. Як виходять його побратими з колоній, — намагаються зі мною звʼязатися. Він був поранений спершу, потім ніби було все добре. За весь час полону не було ні листа, ні дзвінка. Чекаю додому. Всіх прошу міжнародних спільнот. І ООН, І Червоний Хрест за наших героїв 36 бригади. Допоможіть звільнити їх з полону!».
Підтримати побратимів приходять військові з різних підрозділів, поранені воїни зокрема.
«Я, старший сержант Микола Ільницький з 140 ОРБ морської піхоти. Ми зустріли повномасштабну війну ще в зоні ОСС. Звідти виходили з Луганської області, тоді нас перекинули на Донецький напрямок. Там наш підрозділ, розвідувальна рота, були в селі Зачатівка разом з ДШРм і «Борсуками» морської піхоти 503 батальйону пробивали дорогу життя на «Азовсталь». У запеклих боях я отримав важке поранення, ще троє моїх побратимів… Важливо памʼятати про наших полонених, бо ми своїх не кидаємо. Місяць тому не змогли забрати побратима із позивним «Гектор». З боями виходили звідти. Нещодавно забрали і поховали. Вірні завжди».
Усі фото: Мирослава Ребедюк/Громадське радіо
При передруку матеріалів з сайту hromadske.radio обов’язково розміщувати гіперпосилання на матеріал та вказувати повну назву ЗМІ — «Громадське радіо». Посилання та назва мають бути розміщені не нижче другого абзацу тексту