Українські каноїстки вийшли до фіналу Олімпіади-2024

Українські спортсменки, каноїстки, Анастасія Рибачок та Людмила Лузан вийшли до фіналу Олімпіади-2024 у веслуванні в каное-двійці на дистанції 500 метрів.

Українки фінішували третіми.

Час веслувальниць — 1:55,62 хвилини. Україна боролась у півфіналі проти команд із Франції, Молдови, Канади та Угорщини.

Раніше, Анастасія Рибачок та Людмила Лузан вийшли до півфіналу Олімпіади-2024 у веслуванні каное-одиночок.

Рибачок завершила свій заїзд з найкращим результатом на дистанції 200 метрів — 47.11 секунд. Лузан також посіла першу позицію у заїзді, подолавши дистанцію за 47.42 секунд.

Нагадаємо, літня Олімпіада в Парижі триватиме до 11 серпня 2024 року. Національна олімпійська збірна України представлена в 26 дисциплінах. Від України цьогоріч виступають 140 спортсменів.

Першою нагородою для України на цій Олімпіаді стала бронза Ольги Харлан в індивідуальних змаганнях з фехтування на шаблях. Незабаром українські шаблістки вибороли золото в командних змаганнях.

Друге «золото» для України здобула в стрибках у висоту Ярослава Магучіх. Вона вважалася головною претенденткою на перемогу, адже нещодавно встановила світовий рекорд, підкоривши висоту 2,10.

Цього самого дня бронзові нагороди здобули Ірина Геращенко в стрибках у висоту та Михайло Кохан у метанні молота.

Окрім того, Сергій Куліш став срібним призером Олімпіади-2024 у стрільбі з малокаліберної гвинтівки з трьох положень.

Ще одну срібну медаль одержав український гімнаст Ілля Ковтун. Він посів друге місце у фіналі змагань на паралельних брусах.

Третю золоту медаль для України виборов боксер Олександр Хижняк.

Крім того, Жан Беленюк здобув бронзу на Олімпіаді-2024 із греко-римської боротьби у вазі до 87 кілограмів.

Борець Насібов приніс Україні третє «срібло» на Олімпійських іграх-2024.

Recent Posts

Удар по Нікополю: поранення отримав півторарічний хлопчик

Ввечері у п’ятницю, 9 серпня, росіяни вдарили по Нікополю на Дніпропетровщині дроном-камікадзе. Внаслідок удару отримав… Read More

09.08.2024

США виділили Україні ще один пакет військової допомоги

Сполучені Штати Америки у п’ятницю, 9 серпня, виділили Україні ще один пакет військової допомоги. Його… Read More

09.08.2024

Українка Таїсія Онофрійчук посіла дев’яте місце на Олімпіаді з художньої гімнастики

16-річна українка Таїсія Онофрійчук, яка вперше виступала на Олімпійських іграх, посіла дев’яте місце на змаганнях… Read More