Трамп зустрівся з Усиком у Білому домі

Український боксер Олександр Усик зустрівся з президентом США Дональдом Трампом в Овальному кабінеті Білого дому.

Фотографію із зустрічі опублікувала у соціальній мережі X помічниця президента США з питань комунікацій Марго Мартін.

На оприлюдненому знімку Усик і Трамп тиснуть один одному руки в Овальному кабінеті.

«Президент Дональд Трамп в Овальному кабінеті з чемпіоном світу у важкій вазі Олександром Усиком», — зазначила Марго Мартін у підписі до фотографії.

Деталі розмови між українським боксером і президентом США наразі не розголошуються.

Пізніше Усик у соцмережі Х повідомив, що того ж дня він вперше відвідав Пентагон.

«Перший раз відвідую Пентагон. Важко передати емоції словами, масштаби справді вражають!», — написав він.