Фото: Вадим Лях
На Донеччині війська РФ скинули дві 250-кілограмові фугасні авіабомби на Слов’янськ, пошкоджено навчальний заклад.
Про це повідомив начальник Слов’янської МВА Вадим Лях.
«Біля 16:00 у четвер, 18 червня, Словʼянськ знов опинився під ворожим авіаударом. ФАБ-250, дві одиниці. Пошкоджено навчальний заклад», – написав очільник міста.
Він додав, що обійшлося без постраждалих.
Нагадаємо, що до 11 людей збільшилася кількість поранених внаслідок удару армії РФ по Дніпру 18 червня.