Фото: Харківська обласна прокуратура
Війська РФ удень 27 червня двічі атакували дронами Дергачі на Харківщині. Обидва рази вони завдали ударів по території АЗС, постраждала водійка та працівник.
Про це повідомляє Харківська обласна прокуратура.
«За даними слідства, 27 червня російські війська, попередньо використавши безпілотники типу «Італмас», атакували м. Дергачі. Перший удар стався близько 13:40. Внаслідок влучання пошкоджено паркан автозаправної станції, а також автомобілі, припарковані на території автотранспортного підприємства. Постраждалих немає», – йдеться у повідомленні прокуратури.
Там зазначили, що менш ніж за годину, орієнтовно о 14:30, ворог завдав повторного удару по території іншої АЗС. Поранення дістала 41-річна жінка, яка в момент атаки перебувала у власному автомобілі на території заправки. Також гостру реакцію на стрес отримав 34-річний працівник автозаправної станції.
За процесуального керівництва Дергачівської окружної прокуратури Харківської області розпочато досудові розслідування за фактами вчинення воєнних злочинів (ч. 1 ст. 438 КК України).
Нагадаємо, що у Куцурубській громаді Миколаївської області через ворожий удар загорілися поле з пшеницею та трава, вогонь охопив площу 10 гектарів.