![Тисячі дітей зростають в інтернатах, маючи живих біологічних батьків — Литвиненко](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2024%2F07%2Fpexels-pixabay-48794-scaled.jpg&w=1366&q=75)
Як Київська школа економіки будує укриття для українських шкіл?
Про проєкт побудови якісних шкільних укриттів та оцінку економічних втрат розповів Тимофій Милованов, президент Київської школи економіки, міністр розвитку економіки (2019-2020), радник керівника Офісу Президента України.
![Як Київська школа економіки будує укриття для українських шкіл?](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2022%2F10%2FFoto-Tymofiy-Mylovanov-Facebook.jpg&w=1366&q=75)
Тимофій Милованов: Київська школа економіки відкрила збір благодійних внесків. Ми маємо багато друзів за кордоном. Уже зібрали $37 млн. На початку ми займалися тим, що й усі: бронежилети, дрони. З вересня зрозуміли, що діти у тисячах шкіл не можуть учитися очно, бо у їхніх навчальних закладах нема укриттів. Ми запустили проєкт, щоб допомогти школам обладнати такі сховки. Одне укриття вже зробили. Це зайняло у нас 4 тижні. Ще три укриття скоро завершимо. У розробці є ще 20.
- І ми продовжуємо збір. Долучитися до нього можна ТУТ.
Ми збираємо гроші, визначаємо школи, у яких сховища можна зробити відносно швидко: 3-5 тижнів. Потім готуємо проєкт і фінансуємо будівництво.
- Ми самі шукаємо школи, які потребують укриття, також на нашому сайті можна заповнити ЗАЯВКУ на його будівництво.
Київська школа економіки разом з урядом також займається оцінкою потреб у відбудові України. Світовий банк у вересні презентував свою оцінку. Вона базувалася на даних уряду, українських дослідницьких центрів, включно з нашим. Цього у світі ніхто не робить краще від українців. Для цього ми здебільшого використовуємо супутникові знімки та дані, записані дронами.
Читайте також: Ми намагаємося обирати школи, у яких адміністрація прогресивна — Милованов про проєкт побудови укриттів для шкіл
Повністю розмову слухайте у доданому аудіофайлі
При передруку матеріалів з сайту hromadske.radio обов’язково розміщувати гіперпосилання на матеріал та вказувати повну назву ЗМІ — «Громадське радіо». Посилання та назва мають бути розміщені не нижче другого абзацу тексту
Підтримуйте Громадське радіо на Patreon, а також встановлюйте наш додаток:
якщо у вас Android
якщо у вас iOS