![Що відбувається з українськими церквами в окупованому Криму](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2024%2F07%2F452254477_122184173012069818_422189955322970558_n.jpg&w=1366&q=75)
У Києві набагато більше сепаратизму, ніж було у Донецьку у 2013 році — Кудінов
Як громадянське суспільство в Україні вирішує проблеми, не чекаючи допомоги держави? До Верховної Ради і досі не внесений законопроєкт, який гарантував би пільги і державну допомогу людям, які сидять у підвалах ОРДЛО, перебувають у в’язницях Росії і окупованого Криму та є політичними в’язнями. Хто їм допомагає?
![У Києві набагато більше сепаратизму, ніж було у Донецьку у 2013 році — Кудінов](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2020%2F12%2FKudinov.jpg&w=1366&q=75)
Про це у черговому випуску програми «Звільніть наших рідних» ми поговорили з колишнім полоненим бойовиків «ДНР», волонтером Олександром Кудіновим.
Олександр Кудінов — волонтер, правозахисник, колишній полонений бойовиків, уродженець окупованого Донецька. Із вересня по жовтень 2014 року був бранцем угруповання «ДНР». Після цього возить гуманітарну допомогу і передачі для українських полонених.
Підтримайте Громадське радіо на Спільнокошті
Текстову версію розмови можна прочитати за посиланням.
Громадське радіо випустило додатки для iOS та Android. Вони стануть у пригоді усім, хто цінує якісний розмовний аудіоконтент і любить його слухати саме тоді, коли йому зручно.
Встановлюйте додатки Громадського радіо:
якщо у вас Android
якщо у вас iOS
Цей матеріал опубліковано за підтримки Європейського фонду за демократію (EED). Його зміст не обов’язково показує офіційну позицію EED. Інформація чи погляди, висловлені у цьому матеріалі, є виключною відповідальністю його авторів.