![Як росіяни використовують кіно для розпалювання ненависті до українців](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2024%2F07%2FKino.jpg&w=1366&q=75)
Білоруська і українська. Дві мови, дві долі
Про долю двох схожих мов Дейко Бугай, «БєлРазмовКлуб», і правозахисниця Паліна Бродик розмовляють білоруською та українською мовами з ведучими Євгенією Андреюк та Андрієм Куликовим
![Білоруська і українська. Дві мови, дві долі](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2017%2F08%2Fvyshyvanka_belarus.jpg&w=1366&q=75)
Гості програми – українець Дейко Бугай, засновник Білоруського Розмовного Клубу в Києві (“БєлРазмовКлуб”) і білоруска Паліна Бродик, активістка правозахисного руху, яка кілька років мешкає в Києві.
Розмова про навчання білоруської в Україні і Білорусі; про подібності і відмінності становища білоруської та української мов у Білорусі та в Україні; про те, як білорусам і українцям краще пізнавати культуру одні одних.
Програму ведуть білоруска Євгенія Андреюк і українець Андрій Куликов.
УВАГА: розмова записана білоруською та українською мовами.
Щоби прослухати подкаст, тисніть блакитний трикутник вгорі.