![Тисячі дітей зростають в інтернатах, маючи живих біологічних батьків — Литвиненко](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2024%2F07%2Fpexels-pixabay-48794-scaled.jpg&w=1366&q=75)
Карантин має стимулювати вчителів знаходити нові методи навчання — Коберник
Через карантин — дистанційне навчання. Як на практиці його реалізують і як це вплине на навчальний процес?
![Карантин має стимулювати вчителів знаходити нові методи навчання — Коберник](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2020%2F03%2FBez-nazvanyia-2.jpg&w=1366&q=75)
Гостя студії — Іванна Коберник, співзасновниця ГО “Smart освіта” і екс-радниця міністерки освіти.
Анастасія Горпінченко: Як мали б виглядати дистанційні уроки?
Іванна Коберник: Це може бути Skype, чимало шкіл опановують інші сервіси, такі як ZOOM. Якщо у вчителя є план уроку, який включає не лише її старий конспект, а ще і якісь відео подивитись на Youtube, спеціально підібрані вправи з онлайн-платформи, то він впорається з цим і під час карантину також.
Найбільший виклик — це молодші школярі, тому що для старшокласників це полегшення — вони можуть спокійно готуватись до того, що їм буде потрібно для вступу до ВНЗ. З малюками потрібно більше залучення батьків. Ми найближчими днями опублікуємо матеріал саме для вчителів початкової школи. Не існує одного оптимального формату. Оптимальний той, до якого готовий вчитель.