![Тисячі дітей зростають в інтернатах, маючи живих біологічних батьків — Литвиненко](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2024%2F07%2Fpexels-pixabay-48794-scaled.jpg&w=1366&q=75)
Жінки в боксі: як руйнувати стереотипи, долати перешкоди та йти до мети
Срібна призерка чемпіонату світу з боксу 2018-го року, чемпіонка світу 2012-го року Марія Бова розповіла, що в дитинстві займалась «жіночими» видами спорту: були й танці, й синхронне плавання. Потім зацікавилася бойовими мистецтвами, а в бокс потрапила, коли з’явилася мрія побувати на Олімпіаді — з 2012 року жіночий бокс включено в програму Олімпійських ігор
![Жінки в боксі: як руйнувати стереотипи, долати перешкоди та йти до мети](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2019%2F02%2Fbox-1331470_960_720.jpg&w=1366&q=75)
Як це – бути жінкою в боксі? Чим відрізняється жіночий бокс від чоловічого? Із якими перешкодами доводиться стикатися боксеркам на шляху до мрії?
Про це розповіли срібна призерка чемпіонату світу з боксу 2018, чемпіонка світу 2012-го року Марія Бова та керівниця міжнародного відділу Федерації боксу України Поліна Штифура.
Слухайте повну версію розмови в доданому звуковому файлі.
Текстова версія розмови за посиланням.
Думки висловлені тут належать авторам та не обов’язково відображають погляди Департаменту міжнародного розвитку або Уряду Її Величності.
![](https://static.hromadske.radio/2019/03/Povaga.png)