![Россия перемещает гражданских заложников глубже на свою территорию: в Чечню, Мордовию, Удмуртию — Решетилова](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2023%2F12%2F347548429_1185725475378388_3414414520154154183_n.jpg&w=1366&q=75)
На звільнених територіях починають виникати волонтерські рухи - волонтерка
У звільнених містах Слов’янськ та Краматорськ з’явились волонтери з числа місцевого населення
Місцеві бояться помсти з боку сепаратистів. Навіть, якщо йдеться не про допомогу українським військовим, а взагалі про будь-яку гуманітарну діяльність. Страх — це проблема людей на Донбасі. Наприклад, на питання: «Чому ви кликали біду до себе?», більшість людей відповідають, що вони не кликали, а просто боялись щось сказати.
Це дозволяє краще зрозуміти, що і чому сталося на сході країни. Та оцінити мужність людей, які, не дивлячись на небезпеку, допомагають нашим військовим.