facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Прем’єрка Сербії взяла участь у ЛГБТ-ході

17 вересня в столиці Сербії пройшов ЛГБТ парад, на який прийшла прем’єр-міністр

1x
Прослухати
--:--
--:--

Прем’єр-міністр Сербії Ана Брнабич не приховує, що є лесбійкою.‎

Вона також перша жінка, що очолила уряд Сербії, передає ВВС.

«Сербія ‎поважає різноманіття. Це мій меседж сьогодні: сербський уряд служить усім громадянам і ‎поважає права усіх громадян», — сказала на параді прем’єрка.

Нагадаємо, у 2014 році активісти ЛГБТ змогли знову провести марш після нападу група ‎анти-ЛГБТ активістів у 2000 році.

Як повідомляло Громадське радіо, ЛГБТ-активісти у Одесі пройшли тільки половину маршу, далі їх заблокували.

Поділитися

Може бути цікаво

СБУ: Ексзаступника секретаря РНБО та його спільників викрили на незаконному привласненні понад 21 га у Києві

СБУ: Ексзаступника секретаря РНБО та його спільників викрили на незаконному привласненні понад 21 га у Києві

6 хв тому
Уряд додатково спрямував 220 млн грн на потреби Сил оборони — Свириденко

Уряд додатково спрямував 220 млн грн на потреби Сил оборони — Свириденко

33 хв тому
НБУ вимагає відсторонити гендиректора «Укрпошти». Смілянський відреагував

НБУ вимагає відсторонити гендиректора «Укрпошти». Смілянський відреагував

1 год тому
В Україні через спеку запроваджують сезонні обмеження руху для вантажівок

В Україні через спеку запроваджують сезонні обмеження руху для вантажівок

2 год тому